wtorek, 17 marca 2009

Podesty robocze wynajem


Wynajem i sprzedaż podestów roboczych teleskopowych i nożycowych.

Oferujemy Państwu szeroką gamę urządzeń do prac na wysokościach. Ruchome podesty robocze, które posiadamy wyróżniają się łatwością dostępu do wysokości (wysokość robocza), dostępu do miejsc (budowa urządzenia), terenu (białe koła, napęd).
tel: 692-281-677
wynajemwozkow.com.pl

Ruchome podesty robocze:
  • nożycowe
o wyskość robocza 8m
o wysokość robocza 10m
o wysokość robocza 12m
o wysokość robocza powyżej 12m
o spalinowe
  • przegubowe
  • teleskopowe
  • samochodowe
  • na przyczepach
W zakresie ruchomych podestów roboczych prowadzimy szeroką gamę usług związanych z wynajmem, serwisem, transportem jak również sprzedażą.

Na wszystkich wymienionych szczeblach służymy fachową poradą i doradztwem technicznym opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu w tym zakresie.

Nasz personel stanowi kadra młodych dynamicznych ludzi posiadających spore umiejętności i doświadczenie. Potrafią oni znaleźć dobre rozwiązania w każdej sytuacji.


Firma wynajemwozkow.com.pl istnieje od 12 lat na rynku sprzedaży i wynajmu specjalistycznych maszyn budowlanych. Widząc powstające nowoczesne supermarkety, hale i magazyny oraz wzrastające wymagania i potrzeby naszych klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o szeroką gamę urządzeń ułatwiających i przyśpieszających wszelkie prace wykonywane na dużych wysokościach i w różnych terenach .
Ergonomię pracy w dużych halach i magazynach poprawią oferowane przez naszą firmę ruchome podesty nożycowe i podnośniki teleskopowe, o wysokości roboczej do 28 m. Jest to sprzęt najwyższej jakości, który jako jedyny w swojej klasie zapewni 12 godzinny czas pracy oraz wyjątkową zwrotność i stabilność. Maszyny do prac wysokościowych w terenie z napędem 4x4 i wysięgu do 20 m są niezastapione w trudnych warunkach . Wszystkie te zalety potwierdza powiększające się grono naszych stałych klientów.

W zależności od profilu prac jesteśmy w stanie zaoferować różne szerokości , udźwigi platform oraz napędy maszyn .
Specjalistyczne naczepy i samochody ciężarowe są w stanie dostarczyć urządzenia w ciągu 24 godzin, na każde miejsce budowy w Polsce. Nasi serwisanci kontrolują stan urządzeń na placach budów i dokonują niezbędnych przeglądów i konserwacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz